Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Data realiseert voorspelbare kwaliteit

13 april 2022 van 1:45 pm tot 3:10 pm

Nieuwe technologie ontsluit veel data. Dit is niet alleen weggelegd voor nieuwe fabrieken maar kan zeker ook in bestaande fabrieken eenvoudig worden geïmplementeerd. Data of digitalisering is geen doel op zich. De uitdaging is om data om te zetten in toegevoegde waarde. Gebruikmakend van moderne software wordt voorspellend onderhoud en/of voorspelbare kwaliteit realiteit. Automated Machine Learning maakt het mogelijk om zonder data scientist expertise de domeinkennis om te zetten in een model. Aan de hand van een praktijkvoorbeeld bij een bedrijf dat eetbaar papier produceert, wordt het concept in deze presentatie uiteengezet.

Meer informatie

Gegevens

Datum:
13 april 2022
Tijd:
1:45 pm tot 3:10 pm
Evenement Categorie:
Site:
https://food-technology.nl/programma/programma-dag-1/

Locatie

Brabanthallen Den Bosch
Diezekade 2
Den Bosch, Nederland 5222AK Nederland
+ Google Maps
Telefoon:
0736293208
Bekijk de site van Locatie
Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Ontvang wekelijks een email met daarin de meest interessante industriele vakbeurzen, congressen, seminars en webinars die in de daaropvolgende 2 weken plaats vinden (voorbeeld).

Gelukt! Ter verificatie is zojuist een email naar jou verzonden. Controleer je 'Postvak in' of SPAM map om je aanmelding te bevestigen!