Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

PLCnext Engineer eHMI

1 maart 2022 van 8:00 am tot 5:00 pm

De PLCnext Engineer programmeeromgeving stelt de programmeur in staat om PLCnext controllers te programmeren en HMI-pagina’s te implementeren. Deze e-learning module leert de deelnemers de basisvaardigheden voor het implementeren van HMI-pagina’s en bestaat uit informatie, screencast video’s, vragen en opdrachten. Een deelnemer zal ongeveer een tot twee uur nodig hebben om de module te doorlopen.

Inhoudelijk

De volgende onderwerpen komen aan bod:

  • de basisprincipes van de user interface;
  • het instellen van de webserver;
  • pagina’s en objecten aanmaken en de basisinstellingen;
  • gebruikers aanmaken en beheren;
  • expressies maken en het gebruik van custom symbols;
  • pagina-navigatie en het gebruik van libraries;
  • de principes van dynamics.

Voor wie?

Deze e-learning module is voor PLC-programmeurs die beschikken over basiskennis van IEC 61131-3 en de basisvaardigheden van PLCnext Engineer willen leren;
PLCnext Engineer is de programmeeromgeving van PLCnext Technology.


Dit levert de e-learning module PLCnext Engineer Basics op:

Na afloop van deze e-learning module is de deelnemer in staat om HMI-pagina’s te implementeren met PLCnext Engineer.

Meer informatie

 

Organisator

Phoenix Contact
Telefoon:
+31 (0)316 59 17 20
E-mail:
info@phoenixcontact.nl
Bekijk de site van Organisator

Locatie

Online
Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Ontvang wekelijks een email met daarin de meest interessante industriele vakbeurzen, congressen, seminars en webinars die in de daaropvolgende 2 weken plaats vinden (voorbeeld).

Gelukt! Ter verificatie is zojuist een email naar jou verzonden. Controleer je 'Postvak in' of SPAM map om je aanmelding te bevestigen!