- Dit evenement is voorbij.
Veiligheid in de toekomst
31 maart 2022 van 1:00 pm tot 5:00 pm
De industrie is snel aan het veranderen. Processen zullen ingrijpend veranderen door de energietransitie en de omslag naar circulaire economie. Eisen van kennis en vakbekwaamheid en van beheersing van gegevens zullen ingrijpend veranderen door verdergaande digitalisering en gebruik van gegevens. Die veranderingen introduceren nieuwe, andere risico’s en gaan andere eisen stellen aan veiligheidsdeskundigheid in de toekomst.
In dit symposium adresseren we de vraag: “hoe blijf je in control”. Welke veranderingen kunnen helpen om de toekomstige bedrijfsvoering te verbeteren en tegelijkertijd ook veiliger te maken? Wat zijn daarin de kansen en wat zijn de uitdagingen?
Bent u locatiedirecteur, productieleider of veiligheidsmanager laat u dan inspireren door Prof. Ira Helsloot en door deskundigen die uw kennis van veranderingen kunnen verdiepen.
Het symposium zal worden gehouden op een nog nader te bepalen locatie in Zuid-West Nederland.